Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
5 Parçalı Çok Dişli Karbid Rotary Burr Set, 12.7 mm Kesme Diametresi ve Çeşitli Malzemeler için 6 mm Çubuk
| Modeli: | SM-5M ST/SL-4M ST/SE-5M DM/SG-5M DC/SF-5M IN |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti (Metal İşleri İçin)
| Modeli: | SL-4M ST/SM-5M GİRİŞ/SF-5M GİRİŞ/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
SA-2M 5 Eksen CNC Hassas Taşlama Karbür Döner Çapak, ≤0.15mm Salgı ve Yüksek Hassasiyetli
| Modeli: | SA-2M Sk |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
AlTiN kaplamalı, metal işleme için 12.7 mm kesim çaplı 5 parçalı çok kesimli karbid rotary burr seti
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
AlTiN kaplamalı çok şekilli çok dişli karbonit dönen birer çukur seti genel metal işleme için
| Modeli: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
Bir tek ince kesimli elmas kesimi ve çoklu malzeme bitirme için alüminyum kesimi ile 5 parçalı karbid rotary burr seti
| Modeli: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
12,7 mm Kesme Çaplı ve 6 mm Şaftlı 5 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti, Çoklu Malzeme İşlemleri İçin
| Modeli: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/70/77 mm |
10 Parça Karbid Rotary Burr Alüminyum Kasa Set - Çoklu Kesimli DIY Kombosu Çeşitli Kullanım için
| Modeli: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/77 mm |
VA Özelleştirilmiş kazınmış Karbid Döner Burr Karbid Döner Dosyası 6mm Çubukla
| Modeli: | kombi çapak |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yarım bitmiş Karbid Döner Burr SF-5M Endüstriyel Döner Döşeme Uygulaması
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |