Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
SD-2M Kogelvormige wolfraamcarbide roterende braam met 8 mm snijdiameter voor tandaanpassing
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 6.4mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
SE-5M Diamantgeslepen E12.72206 Hardmetalen Frees voor Algemene Bewerking
| Model: | SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
VCB-5M Shape Carbide Rotary Burr - Dubbel gesneden voor het vormen en afwerken van verschillende metalen
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5M Karbide Freesstift - Dubbele Snede voor Algemene Metaalbewerking
| Model: | SB-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Steady Performance Carbide Rotary Burrs SH-3ZM voor Aluminium zachte niet-ferronen metalen
| Model: | SH-3ZM AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
10-delige multi-tand Carbide Rotary Burr Set met wolfraamcarbide materiaal en 6 mm staaf voor metaalbewerking
| Model: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/22/25/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/67/70/77mm |
5-delige Carbide Rotary Burr Set met Multi-Vorm en Snede voor Ruwe Bewerkingen - 6mm Schacht Wolframcarbide Burr Kit
| Model: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/12,7/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56/58/61/64 mm |
5 stuks Multi-Cut Carbide Rotary Burr Set met wolfraamcarbide materiaal en 6 mm staaf voor verschillende bewerkingswerkzaamheden
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/67mm |
Stalen wolfraamcarbide-burrbits SF-3M Duurzaam voor precisie metaalbewerking
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SF-3M AL |
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
5-delige multi-vorm carbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter voor metaalbewerking
| Model: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/58 mm |