Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
SC-5M Kogelkop Cilinder Vorm Hardmetalen Frees Blank met 12,7 mm Snijdiameter en Wolfraamcarbide Materiaal voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Vlamvormige Carbide Freesblank - 12,7 mm Snijdiameter Wolframcarbide Materiaal voor Maatwerk Tandenslijpen
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SJ-5M 60° Verzinkboor van wolfraamcarbide met een snijdiameter van 12,7 mm en wolfraamcarbide materiaal voor speciaal tandenslijpen
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - Dubbel gesneden voor metaalverwerking
| Model: | SL-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SM-2M Fijn gegraveerde verwerking Carbide Rotary Burr met microgranulair wolfraamcarbide en trillingsgedempte schakel
| Model: | SM-2MSC |
|---|---|
| gesneden dai: | 6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SA-3M Carbide Rotary Burr Blank met Aanpasbaar Tandprofiel in Slijtvast Wolfraamcarbide en Zilverbraam Type
| Model: | SA-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SC-1BM Kogelvormige Cilindervormige Hardmetalen Frees Blank met 6 mm Snijdiameter en YG8 Kwaliteit Wolframcarbide
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SF-3M Radius Boomvorm Hardmetalen Frees - 9,6 mm Snijdiameter YG8 Kwaliteit Wolframcarbide Half-afgewerkte Blank
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Puntige Boomvorm Hardmetalen Frees Blank met 12,7 mm Snijdiameter en YG8 Wolfraamcarbide voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-42ML3 Hardmetalen roterende braam met 75 mm totale lengte, enkele snede voor schuine werkzaamheden in wolfraamcarbide
| Model: | SM-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |