Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
SD-5M Bolvormige aluminium gesneden carbide-boor - voor gebogen en intern aluminiumbewerking
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
Slijtagevaste enkelvoudige snede hardmetalen braam E12.72206 voor het afwerken van harde materialen
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SF-5M Carbide Aluminium Snijrolboor voor Zacht Metaalbewerking Anti-verstopontwerp
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
YG8 Carbide Burr met bolle punt, boomvorm SF-5M voor precisie metaalbewerking
| Model: | SF-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-1M Hartmetalen Kogelkop Cilinderbraam Enkele Snede 50mm Lengte voor Bewerking
| Model: | SC-1M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SB-5M met aluminium tandborrel met eindsnijdende cilinder - voor oppervlaktewerkzaamheden met aluminium en zachte metalen
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Betrouwbare wolfraamcarbide frezen SE-5M voor algemene metaal ruwe bewerking
| Model: | SE-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SB-5ZM Gelaste Carbide Frees - B122506 Dubbele Snede voor Metaal Werkstuk Afwerking
| Model: | SB-5ZM DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-2ZM Cilinder Carbide Burr Blank met 8 mm kopdiameter voor op maat slijpen van tanden in wolfraamcarbide materiaal
| Model: | SA-2ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |
SD-5M Gelaste Carbide Kogelbraam Grove Snede voor Snelle Metaalverwijdering
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |