Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Δοντιών 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Διάφορα Υλικά
| Μοντέλο: | SM-5M ST/SL-4M ST/SE-5M DM/SG-5M DC/SF-5M IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ περιστροφικών γρέζιων καρβιδίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
SA-2M 5-Axis CNC Τροχισμένο Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα με ≤0.15mm Ασυμφωνία και Υψηλή Ακρίβεια
| Μοντέλο: | SA-2M Σκ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Πεντα-τμήματα πολυ-κόπτης καρβιδίου με διάμετρο κόψιμο 12,7 mm για την τελική κατασκευή μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Πολλαπλών σχημάτων, πολλαπλών δοντιών, κολλημένα με αλτίνιο, για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Πεντάτμημα στρογγυλοπυρίσματος από καρβίδιο με μονή λεπτή κοπή διαμαντιού και αλουμινίου για τελειοποίηση πολλαπλών υλικών
| Μοντέλο: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
5 τεμάχια Carbide Rotary Burr Set με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για εργασία με πολλά υλικά
| Μοντέλο: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/70/77 χλστ |
Σετ καρβιδίου 10 τεμαχίων σε θήκη αλουμινίου - Συνδυασμός πολλαπλών κοπών για DIY για ευέλικτη χρήση
| Μοντέλο: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7/19/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/77 χλστ |
VA Προσαρμοσμένο χαραγμένο καρβιδίου περιστροφικό γρένι καρβιδίου περιστροφικό αρχείο με στέλεχος 6mm
| Μοντέλο: | combi burr |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Ημιτελής Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζας SF-5M Βιομηχανικό για Αποξήλωση Εφαρμογής Λείανσης
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |