Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
SF-2M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr Blank met 8 mm snijdiameter en YG8-kwaliteit voor custom grinding
| Model: | SF-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
Vlamvormige hardmetalen roterende braam blanco met 8 mm snijdiameter voor aanpasbaar tandprofiel
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SL-4M Taper met Radius 12,7 mm Snijdiameter YG8 Kwaliteit Half afgewerkte Carbid Roterende Braam voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SL-1BM Taper met Radius Hardmetalen Frees Semi-afgewerkt voor Overgangsoppervlak Snede met 6 mm Snijdiameter en YG8 Kwaliteit
| Model: | SL-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SH-5ZM Karbide Rotatievijl - Dubbele snede voor metaal- en gietstukverwerking
| Model: | SH-5ZM gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SB-5M Gelaste Carbide Frees 12.725 Dubbele Snede voor Veelzijdige Metaalbewerking
| Model: | SB-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5M Karbide Rotatiebraam - 12,7 mm Kop Enkele Fijne Snede voor Algemeen Metaalbewerking
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SN-2ZM Houtbewerking Speciaal Carbide Rotary Burr - Hardwood Carving
| Model: | SN-2ZMSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SJ-5M Versenker 60° Hartmetall-Rotationsfräser - Bearbeitung von hochlegiertem Stahl
| Model: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
Combi-carbide roterende boeren met meerdere tanden voor verschillende werkstukvormen
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12.7cm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |