SH-5M Vlamvormige dubbel gesneden carbideboor - H12.73206 voor het mengen van gebogen oppervlakken
Plaats van herkomst China
Merknaam CABURTECH
Certificering ISO9001-2008
Modelnummer SH-5M gelijkstroom
Min. bestelaantal 100pcs/model
Prijs 1-25USD
Verpakking Details Standaard omdoos
Levertijd 15-30 dagen
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen 60000-70000PCS/MAAND
Productdetails
Model: SH-5M gelijkstroom Snijd Dia.: 12,7 mm
Snijlengte: 32 mm Schacht: 6 mm
Globaal: 77mm Snee: gelijkstroom
Coating: Nee Materiaal: Wolfraamcarbide
Cijfer: YG8 Type: Zilver Braze
Werkstuk: Staal, gietijzer
Markeren:
dubbele snede wolfraamcarbide frezen
met een breedte van niet meer dan 15 mm