SH-5M Alev Şekilli Çift Kesilmiş Karbür Burr - H12.73206 Eğri Yüzey Karıştırma İşleri İçin
Menşe yeri Çin
Marka adı CABURTECH
Sertifika ISO9001-2008
Model numarası SH-5MDC
Min sipariş miktarı 100 adet/model
Fiyat 1-25USD
Ambalaj bilgileri Standart İhracat Kartonu
Teslim süresi 15-30 gün
Ödeme koşulları L/C,T/T,Western Union
Yetenek temini 60000-70000PCS / AY
Ürün Detayları
Modeli: SH-5MDC Kesim Çapı: 12,7 mm
Kesim Uzunluğu: 32 mm İncik: 6 mm
etraflı: 77 mm Kesmek: DC