Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa CABURTECH
Orzecznictwo ISO9001-2008
Numer modelu SH-5M DC
Minimalne zamówienie 100 sztuk/model
Cena 1-25USD
Szczegóły pakowania Standardowy karton eksportowy
Czas dostawy 15-30 dni
Zasady płatności Akredytywa, T/T, Western Union
Możliwość Supply 60000-70000 SZTUK/MIESIĄC
Szczegóły produktu
Model: SH-5M DC Średnica cięcia: 12,7 mm
Długość cięcia: 32mm Cholewka: 6mm
ogólnie: 77 mm Cięcie: DC