SH-5M Flame Shape Double Cut Carbide Burr - H12.73206 For Curved Surface Blending Work
Place of Origin CHINA
Brand Name CABURTECH
Certification ISO9001-2008
Model Number SH-5M DC
Minimum Order Quantity 100PCS/MODEL
Price 1-25USD
Packaging Details Standard Export Carton
Delivery Time 15-30DAYS
Payment Terms L/C,T/T,Western Union
Supply Ability 60000-70000PCS/MONTH
Product Details
Model: SH-5M DC Cut Dia: 12.7mm
Cut Length: 32mm Shank: 6mm
Overall: 77mm Cut: DC