SD-51M Kogel Enkele Snede Carbidbraam - D06.30503 3mm Schacht voor Gebogen en Krappe Werkplekken
Plaats van herkomst China
Merknaam CABURTECH
Certificering ISO9001-2008
Modelnummer SD-51MSC
Min. bestelaantal 100pcs/model
Prijs 1-5USD
Verpakking Details Standaard omdoos
Levertijd 15-30 dagen
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen 60000-70000PCS/MAAND
Productdetails
Model: SD-51MSC Snijd Dia.: 6,3 mm
Snijlengte: 5 mm Schacht: 3 mm
Globaal: 43 mm Snee: SC
Coating: Nee Materiaal: Wolfraamcarbide
Cijfer: YG8 Type: Zilver Braze
Werkstuk: Staal, gietijzer
Markeren:
kleine carbidbraam voor precisiewerk
3mm wolfraamcarbide braam
gedetailleerd werk carbidbraam
Laat een bericht achter.
Productbeschrijving
SD-51M Bal Enkele Snede Carbide Burr - D06.30503 3mm Schacht voor Gebogen en Krappe Werkzaamheden
De SD-51M carbide roterende braam heeft een bol profiel en een enkele snede ontwerp, met een snijdiameter van 6,3 mm en een slanke schacht van 3 mm. Het is geschikt voor metaalbewerking op gebogen oppervlakken, interne radii en in krappe ruimtes. De bolvormige kop zorgt voor contact met het werkstuk onder meerdere hoeken, terwijl de enkele snede structuur gecontroleerde materiaalverwijdering mogelijk maakt.
Technische Parameters
Model Snij-dia (D1) Snij-lengte (D2) Schacht (L1) Totaal (L2) Type Snede
SD-51M SC 6.3 5 3 43 Zilver solderen Enkel
SD-51M Kogel Enkele Snede Carbidbraam - D06.30503 3mm Schacht voor Gebogen en Krappe Werkplekken 0