SD-51M Top Tek Kesimli Karbür Burr - D06.30503 Eğri ve dar alan çalışmaları için 3 mm çubuğu
Menşe yeri Çin
Marka adı CABURTECH
Sertifika ISO9001-2008
Model numarası SD-51M SC
Min sipariş miktarı 100 adet/model
Fiyat 1-5USD
Ambalaj bilgileri Standart İhracat Kartonu
Teslim süresi 15-30 gün
Ödeme koşulları L/C,T/T,Western Union
Yetenek temini 60000-70000PCS / AY
Ürün Detayları
Modeli: SD-51M SC Kesim Çapı: 6,3 mm
Kesim Uzunluğu: 5 mm İncik: 3 mm
etraflı: 43mm Kesmek: SC
Kaplama: HAYIR Malzeme: Tungsten Karbür
Seviye: YG8 Tip: Gümüş Lehim
İş parçası: Çelik, Dökme demir
Vurgulamak:
hassas iş için küçük karbid burrs
3 mm tungsten karbidden yapılmış çubuklar
ayrıntılı çalışma karbid burrs
Mesajınızı bırakın
Ürün Açıklaması
SD-51M Top Yuvarlak Uçlu Karbür Freze Ucu - D06.30503 3mm Sap, Eğri ve Dar Alan İşlemleri İçin
SD-51M karbür döner freze ucu, 6.3mm kesme çapı ve ince 3mm sapı ile küresel bir profile ve tek kesimli bir tasarıma sahiptir. Eğri yüzeylerde, iç radyuslarda ve dar alanlarda metal işleme için uygundur. Top şeklindeki başlık, iş parçasıyla çok açılı temas sağlarken, tek kesimli yapı kontrollü malzeme kaldırmaya olanak tanır.
Teknik Parametreler
Model Kesme Çapı (D1) Kesme Uzunluğu (D2) Sap (L1) Toplam Uzunluk (L2) Tip Kesim
SD-51M SC 6.3 5 3 43 Gümüş lehim Tek
SD-51M Top Tek Kesimli Karbür Burr - D06.30503 Eğri ve dar alan çalışmaları için 3 mm çubuğu 0