SD-51M Μπάρα Καρβιδίου Μονής Κοπής - D06.30503 Κάννη 3mm για Καμπύλες και Εργασίες σε Στενούς Χώρους
Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα CABURTECH
Πιστοποίηση ISO9001-2008
Αριθμό μοντέλου SD-51M SC
Ποσότητα παραγγελίας min 100pcs/model
Τιμή 1-5USD
Συσκευασία λεπτομέρειες Τυπικό χαρτοκιβώτιο εξαγωγής
Χρόνος παράδοσης 15-30 ημέρες
Όροι πληρωμής L/C,T/T,Western Union
Δυνατότητα προσφοράς 60000-70000 ΤΕΜ/ΜΗΝΑ
Λεπτομέρειες προϊόντος
Μοντέλο: SD-51M SC Κόψτε τη.: 6,3 χιλιοστά
Μήκος κοπής: 5mm Γάμπα: 3 χιλιοστά
Συνολικά: 43 χιλιοστά Τομή: Ευσπλαχνία
Επένδυση: Οχι Υλικό: Καρβίδιο βολφραμίου
Βαθμός: Yg8 Τύπος: Silver Braze
Κομμάτι προς κατεργασία: Χάλυβας, χυτοσίδηρος
Επισημαίνω:
μικρές μπάρες καρβιδίου για εργασίες ακριβείας
μπαρες καρβιδιου βολφραμιου 3mm
μπαρες καρβιδιου για λεπτομερεια εργασια
Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντος
Το περιστροφικό φρέζας καρβιδίου SD-51M διαθέτει σφαιρικό προφίλ και μονοκόμματη σχεδίαση, με διάμετρο κοπής 6,3mm και λεπτό στέλεχος 3mm. Είναι κατάλληλο για επεξεργασία μετάλλων σε καμπύλες επιφάνειες, εσωτερικές ακτίνες και σε περιορισμένους χώρους. Η σφαιρική κεφαλή επιτρέπει επαφή πολλαπλών γωνιών με το τεμάχιο εργασίας, ενώ η μονοκόμματη δομή επιτρέπει ελεγχόμενη αφαίρεση υλικού.
Τεχνικές Παράμετροι
Μοντέλο Διάμ. κοπής (D1) Μήκος κοπής (D2) Στέλεχος (L1) Συνολικό (L2) Τύπος Κοπή
SD-51M SC 6.3 5 3 43 Ασημένια συγκόλληση Μονή
SD-51M Μπάρα Καρβιδίου Μονής Κοπής - D06.30503 Κάννη 3mm για Καμπύλες και Εργασίες σε Στενούς Χώρους 0