ALLE PRODUCTEN
Wolfraamcarbide Freeset met Multi-Tooth Ontwerp en 6mm Schacht voor Metaalbewerking
| Model: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58/64/67 mm |
5-delige Carbide Rotary Burr Set met enkele fijne diamant- en aluminiumsnede voor multi-materiaal afwerking
| Model: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor set met 6 mm staaf voor aluminium diamant single cut combo
| Model: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/77 mm |
AlTiN-gecoat Carbide Freeset met meerdere vormen en tanden voor algemeen metaalwerk
| Model: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SN-4M DM, SF-3M ST, SM-4M AL, SK-3M DC, SB-1M CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6/9,6/10/12 mm |
| Snijlengte: | 5/13/16/19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50/61/58/64 mm |
5-delige Carbide Burr Set met Diverse Vormen in Duurzame Plastic Koffer en 6mm Schacht
| Model: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht en dubbele snede voor metaalbewerking
| Model: | SN-2M DM, SM-4M SK, SG-2M DK, SC-1M CB, SB-1M CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6/8/9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5/16/19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50/55/61/64mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht – Multi-vormige kit voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-stuk Multi-Shaped Carbide Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schank voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M AL, SF-5M INOX, SF-5M AL, SH-5M SK, SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |
Draagbare Carbid 5-delige Rotary Burr Set Aluminium Koffer Flexibele Tand en Vorm Opties
| Model: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/61/64mm |