Wszystkie produkty
Dłutownica trzpieniowa SE-5M o długim trzpieniu z węglika spiekanego
| Model: | SE-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 172mm |
SC-3ML6 Zestaw frezów węglikowych z długim zasięgiem do wąskich, głębokich rowków, precyzyjna obróbka
| Model: | SC-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
150 mm rozszerzona łodygia podwójnie obcinany Burr SB-3ML6 Wydajne narzędzie do obróbki materiałów
| Model: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
SD-1BML6 Frezy z węglika spiekanego z długim trzpieniem do precyzyjnej obróbki ubytków
| Model: | SD-1BML DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 5mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 155mm |
SB-3ML6 Wydłużony zasięg węglowodorów do polerowania ścian wewnętrznych odpornych na korozję
| Model: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
SA-3ML6 DC Extra Long Shank Deep Hole Burr 150mm Długość do obróbki wewnętrznej
| Model: | SA-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
Wytrzymałe, bardzo długie frezy węglikowe z długim trzpieniem SF-3ML6 do budowy statków
| Model: | SF-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
Dwukrotnie wyciągnięte długotrwałe węglowodany SC-5ML6 Precyzyjne grawerowanie w wąskich przestrzeniach
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SD-3ML6 Ciężkoodpowiedzialny szkielet ze stali nierdzewnej
| Model: | SD-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 158 mm |