Tüm Ürünler
SE-5M Tungsten Karbid malzemesi ile uzun kanatlı ölçekli öğütücü parçaları
| Modeli: | SE-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 172 mm |
SC-3ML6 Uzun Erişimli Karbür Çapak Seti Derin Dar Yuva Hassas İşleme
| Modeli: | SC - 3ML6 DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
150mm Uzun Saplı Çift Kesimli Çapak SB-3ML6 Malzeme İşleme İçin Verimli Alet
| Modeli: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
SD-1BML6 Uzun Saplı Karbür Çapaklar Hassas Oyuk İşleme için Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SD-1BMLDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 155mm |
SB-3ML6 Korozyona Dayanıklı İç Duvar Parlatma İçin Uzatılmış Erişimli Karbür Çapaklar
| Modeli: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
SA-3ML6 DC Ekstra Uzun Saplı Derin Delik Çapak 150mm Uzunluk İç İşleme İçin
| Modeli: | SA-3ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
Dayanıklı Ekstra Uzun Karbür Burrs Long Shank Burr Bits SF-3ML6 Gemi Yapımı İçin
| Modeli: | SF-3ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
Dar Kesim Uzun Erişim Karbür Çapak SC-5ML6 Dar Alanlarda Hassas Gravür
| Modeli: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SD-3ML6 Ağır Güçlü Paslanmaz Çelik Burr Genişletilmiş Çubuğu YG7 Sınıfı
| Modeli: | SD-3ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 158mm |