Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
SD-1BML6 Καρβιδένια Φρέζες Μακριάς Λαβής, Καρβίδιο Βολφραμίου για Κατεργασία Κοιλοτήτων Ακριβείας
| Μοντέλο: | SD-1BML DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 155 mm |
SL-4M Σφαίρα μύτη Κωνικό Carbide Burr Αλουμίνιο Κόψιμο για Αλουμίνιο καμπυλωμένο
| Μοντέλο: | SL-4M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
Ανθεκτικοί στη διάβρωση σχοινιά βαλφραμίου βολφραμίου SG-3M διπλής κοπής για θαλάσσια περιβάλλοντα
| Μοντέλο: | SG-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SC-5ML6 Μακριά Καρβιδένια Φρέζα με Σφαιρική Μύτη Κυλίνδρου για Εργασίες Φινιρίσματος Επιφανειών σε Βαθιές Κοιλότητες
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SD-2M Diamant-geschliffener Hartmetall-Fräser - Für kontrolliertes Spanbrechen und Bearbeitung von hochlegierten Stählen
| Μοντέλο: | SD-2M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| μήκος κοπής: | 6.4mm |
| dia κνημών: | 8 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
SA-43M Carbide Burr Drill Bit Συνθετικό πολυλειτουργικό στερεό
| Μοντέλο: | SA-43M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| κνήμη ιδία: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Κύλινδρο Μεγάλο Σκανκ Καρβιδίου Burrs Ασημένιο Braze Τύπος SC-5M Αποτελεσματική υψηλή απόδοση
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SD-5ZML6 Δύσκολο σχήμα σφαίρας για εργασίες βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SD-5ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 10.8mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 161 χιλιοστά |
SN-4M Καρβιδίου Περιστροφικό Τρυπάνι με Επίστρωση AlTiN, Περιστροφικά Εργαλεία Τρυπανιών με Ανεστραμμένο Κωνικό Σχεδιασμό
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SC-5M AlTiN Coated Carbide Burr – Μονοκοπτικό Σχέδιο με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Λεία Φινίρισμα
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |