Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
SD-1BML6 Langschacht Carbidbraam Wolframcarbidbraam voor precisieholtemachining
| Model: | SD-1BML DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 155 mm |
SL-4M Ball Nosed Cone Carbide Burr Aluminium Cut voor gebogen aluminium
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
Corrosiebestendige wolfraamcarbide-booringen SG-3M dubbel gesneden voor mariene omgevingen
| Model: | SG-3M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SC-5ML6 Long Shank Carbide Burrs Ball Nosed Cylinder voor diep holte oppervlak afwerking werk
| Model: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SD-2M Diamond Cut Carbide Burr - voor gecontroleerd chipbreken en machining van hooggelegeerd staal
| Model: | SD-2M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| snij lengte: | 6.4mm |
| steeldia: | 8 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
SA-43M Carbide Burr Drill Bit Composite Multi Functional Solid
| Model: | SA-43MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| schacht idia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
Cilinder lange schacht hardmetalen braam zilver soldeer type SC-5M effectief hoge prestaties
| Model: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SD-5ZML6 Langschacht Carbid Frezen Kogelvorm Voor Diepe Holtewerken
| Model: | SD-5ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 10.8mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 161 mm |
SN-4M Carbide Rotary Bit AlTiN Coated Carbide Rotary Tool Bits Inverted Cone Design
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SC-5M AlTiN coated Carbide Burr ¢ Single Cut Design met 12,7 mm snijdiameter voor gladde afwerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |