Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
12 mm Head Carbide Burr Multi Stage Tapered Geometry SN-4M για το ξύλο
| Μοντέλο: | SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
Ενιαίο κόψιμο Ακατέργαστο Carbide Burrs Αποδοτικό Εργαλείο Απομάκρυνσης Υλικών Χειροκίνητο εργαλείο SE-5M
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SG-1BM Κωνική Μύτη Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Ημιτελές για Λείανση Δοντιών
| Μοντέλο: | SG-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Αξιόπιστα περιστρεφόμενα εργαλεία Burr Bits SE-5M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr
| Μοντέλο: | SE-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SF-5M AlTiN-Coated Diamond Cut Carbide Burr για σκληρά υλικά με παρατεταμένη διάρκεια ζωής εργαλείου
| Μοντέλο: | SF-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-2ZM Κυλινδρικό Καρβιδένιο Φρέζα Κενό με Διάμετρο Κεφαλής 8mm για Ειδική Λείανση Δοντιών σε Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου
| Μοντέλο: | SA-2ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
SL-4M Μύτη Μπάλα Σχήμα Μονή Λεπτή Κοπή Καρβιδίου Φρέζα - Σχεδιασμένο για Φινίρισμα Περιγράμματος και Εργασίες Λεπτομέρειας
| Μοντέλο: | SL-4M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SC-5M AlTiN Coated Μονοκοπτικό Καρβιδίου για Γενική Κατεργασία
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M AlTiN-Coated Single Cut Carbide Burr - Ανθεκτικός στη θερμότητα και την φθορά για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
10 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Shank
| Μοντέλο: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 556/67/70 χλστ |