Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
SH-5M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr για παρατεταμένη διάρκεια ζωής εργαλείου σε σκληρά υλικά
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SN-4M Καρβιδένια Φρέζα Διπλής Κοπής με Επίστρωση AlTiN – Διάμετρος Κοπής 12,7mm για Γενικές Εργασίες Μεταλλουργίας
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
Σετ Φρέζας από Καρβίδιο Τιτανίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm και διπλή κοπή για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SN-2M DM, SM-4M SK, SG-2M DK, SC-1M CB, SB-1M CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6/8/9,6 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 9,5/16/19 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50/55/61/64 χλστ |
10 κομμάτια Tungsten Carbide Burr Set με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για προηγμένη μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70 χλστ |
Κενό καρβιδίου σε σχήμα φλόγας με διάμετρο κεφαλής 12,7mm για προσαρμοσμένη λείανση δοντιών - Τύπος συγκόλλησης αργύρου
| Μοντέλο: | SH-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
60° Countersink Carbide Burr Blank με διάμετρο κεφαλιού 6 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SJ-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
Στρογγυλό Καρβιδίου Στρογγυλό Καρβιδίου με Διάμετρο Κεφαλής 8mm και Βαθμό YG8 για Προσαρμοσμένη Λείανση
| Μοντέλο: | SE-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |
SA-3ZM Καρβιδίου Μύλος Κενός με Διάμετρο Κεφαλής 10mm για Προσαρμόσιμο Προφίλ Δοντιών και Τύπο Συγκόλλησης Αργύρου
| Μοντέλο: | SA-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
SG-3ZM Καρβιδιοειδής σχοινίς με 10 mm κεφαλή και 150 mm σχοινί για βαθιές τρύπες και γωνίες - σχήμα αιχμηρού δέντρου
| Μοντέλο: | SG-3ZM IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
Ασφαλής Οικολογικός Καρβιδίου Φρέζα Ταχείας Αφαίρεσης Συμπαγείς Καρβιδίου Φρέζες SN-4M
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |