Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
SE-5M Oval Μονής Κοπής Καρβιδίου E12.72206 SC για Κατεργασία Μετάλλων
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SC-5M C12.725 Φρέζες από καρβίδιο βολφραμίου διπλής κοπής Επαγγελματικές για γενικές μεταλλουργικές εργασίες
| Μοντέλο: | SC-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
YG8 Γενικής Ποιότητας Φρέζα Καρβιδίου SE-2M - Οικονομική Επεξεργασία Χάλυβα Άνθρακα και Κράματος
| Μοντέλο: | SE-2M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |
Αντίχρηστος μονοκόπημα Carbide Burr E12.72206 για την τελική επεξεργασία σκληρών υλικών
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SB-5M Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζας - B12.72506 INOX Τύπος Κοπής για Κατεργασία Μετάλλων
| Μοντέλο: | SB-5M IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
G12.72506 Δακτυλοειδής σχήμα δέντρου διπλής λεπτής κοπής - κατάλληλος για ακατέργαστη και επιφανειακή εργασία
| Μοντέλο: | SG-5M DF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Καρβιδένια Φρέζες Υψηλής Απόδοσης SN-4M Μονής Κοπής για Γενικές Εργασίες Μετάλλου
| Μοντέλο: | SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Κόψτε το μήκος: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SB-5ML6 Μακρύς Καρβιδένιος Τρυπάνι Διπλής Κοπής 150mm Στέλεχος για Βαθιές Κοιλότητες και Εκτεταμένη Προσέγγιση
| Μοντέλο: | SB-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Επαγγελματικές Καρβιδικές Φρέζες Μονής Κοπής SC-5M για Βιομηχανική Κατεργασία Μετάλλων Φινίρισμα Επιφανειών
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Φρέζες καρβιδίου διπλής κοπής με στέλεχος 6mm SM-5M για λείανση και φινίρισμα αντικειμένων
| Μοντέλο: | SM-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |