Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
ΣΕ-3Μ Δύο κόμματα με ακρίβεια και μέγιστη απόδοση
| Μοντέλο: | SE-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Σετ 5 τεμαχίων με καρβιδένια φρέζα, ανθεκτικό στη φθορά, για περιστροφικό τρυπάνι
| Μοντέλο: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
5 τεμάχια φορητό Carbide Carving Burr Set Custom Shape Rotary Burr Drill Bit
| Μοντέλο: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/19/22/25 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/64/67/70 χλστ |
SJ-3M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr για ισορροπημένη απομάκρυνση αποθέματος και ομαλή φινίρισμα
| Μοντέλο: | SJ-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
Επαγγελματικό Σετ Φρεζών από Καρβίδιο Βολφραμίου 5 τεμαχίων Σετ Περιστροφικών Φρεζών από Καρβίδιο
| Μοντέλο: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Μη τυποποιημένες στρογγυλοειδείς σιδηροειδείς σιδηροειδείς μπουρές
| Μοντέλο: | VA 1225 |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SJ-3M Ασφάλεια Μία Κόψη Burr Ασημένιο Braze ανθεκτικό στην φθορά για το Deburring
| Μοντέλο: | SJ-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SC-5M Μύλος Καρβιδίου με Σφαιρική Μύτη για Αλουμίνιο - C12.72506AL για Κατεργασία Καμπύλων Μαλακών Μετάλλων
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-3M YG8 Κυλινδρική Καρβιδίου Τρυπάνι - Γενική Επεξεργασία Μετάλλων
| Μοντέλο: | ΑΕ - 3Μ ΙΝΟΧ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Αξιόπιστα περιστρεφόμενα εργαλεία Burr Bits SE-5M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr
| Μοντέλο: | SE-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |