Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
5 τεμάχια βαλβίδιο βολφραμίου περιστροφικό σχήμα με πολλαπλή κοπή για γενικές μεταλλικές εργασίες σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/61/64 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για κατεργασία πολλαπλών υλικών
| Μοντέλο: | SM-5M ST/SG-5M DM/SC-5M DM/SF-5M IN/SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SH-5ZM Carbide Rotary Burr - Double Cut for Metal and Casting Processing
| Μοντέλο: | SH-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SM-5M Ζυγισμένο INOX Cut Carbide Rotary Burr για επεξεργασία ανοξείδωτου και κοινού χάλυβα
| Μοντέλο: | SM-5M IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Εκτεταμένο Σκανκ Carbide Ball Burr SD-5ML6 DC Ball Nose Burr Υψηλή αντοχή
| Μοντέλο: | SD-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 161 χιλιοστά |
Σετ Φρέζας Διπλής Κοπής 10 τεμαχίων, κατάλληλο για γενική επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7/22/25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/67/70/73/77 χλστ |
SF-5M Μύτη Μπάλας Κωνοειδές Αλουμινίου Κοπής Καρβιδίου - Για Κατεργασία Αλουμινίου Πολλαπλών Γωνιών
| Μοντέλο: | SF-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-51M Μπάρα Καρβιδίου Μονής Κοπής - D06.30503 Κάννη 3mm για Καμπύλες και Εργασίες σε Στενούς Χώρους
| Μοντέλο: | SD-51M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6,3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 43 χιλιοστά |
SM-4M Υψηλής ποιότητας χάλυβας- Μεταβατική επεξεργασία περιγράμματος βάθους
| Μοντέλο: | SM-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| σάνκ δια: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |