Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Δοντιών 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Διάφορα Υλικά
| Μοντέλο: | SM-5M ST/SL-4M ST/SE-5M DM/SG-5M DC/SF-5M IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
SA-1BML6 150 mm Επεκταμένη σχισμή καρβιδίου περιστροφική μύτη με μονόκοπη σχεδίαση για εργασία βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SA-1BML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 166mm |
Σετ Φρέζες από Καρβίδιο Τιτανίου με Στέλεχος 6mm, Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Πολλαπλά Σχήματα και Κοπές για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M AL/SL-4M SF/SG-5M DM/SB-5M ST/SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
5 τεμάχια Carbide Rotary Burr Set με πολλαπλό σχήμα και κοπή για ακατέργαστες εργασίες - 6mm Shank Tungsten Carbide Burrs Kit
| Μοντέλο: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/61/64 χλστ |
Σετ περιστροφικών γρέζιων από καρβίδιο βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για εργασίες σε πολλαπλά υλικά
| Μοντέλο: | SB-5M ST/SG-5M DM/SH-5M AL/SC-5M AL/SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για γενική κατεργασία
| Μοντέλο: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/61/64 χλστ |
5 τεμάχια Carbide Rotary Burr Set με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για εργασία με πολλά υλικά
| Μοντέλο: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/70/77 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για ευέλικτη μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M SC/SB-5M DC/SC-5M DC/SE-5M DC/SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70 χλστ |
Σετ περιστροφικών γρέζιων από καρβίδιο βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για εργασίες σε πολλαπλά υλικά
| Μοντέλο: | SG-5M AL/SM-5M DM/SG-5M SC/SC-5M DM/SC-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70 χλστ |