Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SF-5M Σφαίρα με μύτη δέντρου Διαμαντένιο κόψιμο Καρβιδίου Burr - Για την γυάλωση καμπυλών σκληρού υλικού
| Μοντέλο: | SF-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SF-5M Μονό Λεπτόκοκκο Καρβίδιο Βολφραμίου Ακατέργαστο Υλικό - Συγκόλληση Αργύρου Εξασφαλίζει <0.15mm Απόκλιση
| Μοντέλο: | SF-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-43M Carbide Burr Drill Bit Συνθετικό πολυλειτουργικό στερεό
| Μοντέλο: | SA-43M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| κνήμη ιδία: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Ημιτελής Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζας SF-5M Βιομηχανικό για Αποξήλωση Εφαρμογής Λείανσης
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Πολυδιάστατα σετ σπασμάτων καρβιδίου για λεπτομερείς επεξεργασίες κοπής μετάλλων, άλεσης και γυαλισμού
| Μοντέλο: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
8 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Σκανκ για Επεξεργασία Μεταλλικών
| Μοντέλο: | SK-2M DC, SJ-2M SC, SN-4M DC, SF-3M SK, SH-3M SK, SF-1BM ST, SB-1BM CB, SC-1BM CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6/8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 4/7/12.7/16/19 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 49/52/58/61/64 χλστ |
SC-5M Χρυσόβαθμη χάλυβα βαλφραμίνης βολφραμίνης με διάμετρο κοπής 12,7 mm για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SC-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL-2M Virgin Tungsten Carbide Preform - Ασημένια συγκολλημένη ημιτελής καρβιδική μάντρα με διάμετρο κόψιμο 8 mm
| Μοντέλο: | SL-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SE-5ZML6 SC Επεκτεινόμενη σχισμή καρβιδίου με γεωμετρία κοπής SC και συνολικό μήκος 170 mm για εργασίες βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
SM-42ML3 Μονόκοπης μακράς ράβδος καρβιδίου με εκτεταμένη ράβδος για ομαλό φινίρισμα σε βαθιές εφαρμογές
| Μοντέλο: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |