Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
5-parça 12.7 mm kesim çaplı Tungsten Karbid Burr Metal işleme için 6 mm çubuğu ile seti
| Modeli: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
6mm Şaftlı Hassas Metal İşleme için 5 Parçalı Çift Kesim Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
Hassas Dökme Demir İşleme İçin Helisel Yiv Tasarımlı SC-5M YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Ağır Hizmet Tipi Tungsten Karbür Frezeler SF-5M Dayanıklı Kaplamasız Kaynak Temizleme İçin
| Modeli: | SF-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5ML6 Sakinleştirme Tasarımı, İşleme Dayanıklılığını Artırır
| Seviye: | YG8 |
|---|---|
| Modeli: | SA-5ML6DC |
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
Kullanım Dirençli Karbid Burr Kit Yüzey Bitirme için Katı Karbid Burr Seti
| Modeli: | SH-5M DM, SF-5M ST, SC-5M DC, SG-5M DC, SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
6mm Şaftlı 5 Parçalı Tungsten Karbür Çapak Seti – Metal İşleme İçin Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SL-4M INOX,SF-5M SK,SG-5M DC,SM-5M DC,SC-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
Özel Diş Bileme İçin SA-3M Virgin YG8 Sınıfı Karbür Blank – Yarı Mamul Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SA-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SG-3ML6 Uzatılmış Şank Döner Burr ¢ Zor Erişilebilir Alanlar için Tungsten Karbid Tek Kesim
| Modeli: | SG-3ML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
5 Parça AlTiN Kaplamalı Karbür Çapak Seti – Sert Malzemeler İçin Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8/9,6/12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 25/28/32mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |