Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
YG8 Βαθμός Ημιτελές Καρβιδίου Φρέζας Προ-μορφοποιημένο με Διάμετρο Κοπής 6mm και Συμπαγή Τύπο για Ειδικά Εργαλεία
| Μοντέλο: | SJ-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SD-5M Semi-Finished Carbide Burr Ball Shape με διάμετρο κεφαλής 12,7mm και ποιότητα YG8 για προσαρμοσμένη λείανση δοντιών
| Μοντέλο: | SD-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SA-3ZM Καρβιδίου Μύλος Κενός με Διάμετρο Κεφαλής 10mm για Προσαρμόσιμο Προφίλ Δοντιών και Τύπο Συγκόλλησης Αργύρου
| Μοντέλο: | SA-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
YG8 Καρβιδιοειδείς Μπουρ Μπιτς SG-5M G12.725 Πρακτικός με σχεδιασμό ελικοειδούς φλάουτας
| Μοντέλο: | SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M Κύλινδρο χωρίς τερματικό κόψιμο - Για σκληρό υλικό επίπεδη και πλευρική εργασία
| Μοντέλο: | SA-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-2M 5-Axis CNC Τροχισμένο Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα με ≤0.15mm Ασυμφωνία και Υψηλή Ακρίβεια
| Μοντέλο: | SA-2M Σκ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Ασφαλής Οικολογικός Καρβιδίου Φρέζα Ταχείας Αφαίρεσης Συμπαγείς Καρβιδίου Φρέζες SN-4M
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SD-3M σχήμα σφαίρας διπλή λεπτή κοπή Burr - βαθειά μούχλα κοιλότητα επεξεργασία
| Μοντέλο: | SD - 3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
Solids Tungsten Carbide Burr Bits 3mm Nano Blue Coated Με Ενισχυμένο Σχεδιασμό Λίπανσης
| Μοντέλο: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5mm/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6mm/11mm |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Σχεδιασμός πολλαπλών δοντιών για διάφορα σχήματα εργαστηρίου
| Μοντέλο: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12.7cm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |