Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
SH-5M AlTiN-Coated Double Cut Carbide Burr Flame Shape for Metal and Casting Work
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SE-5M Οβάλ συγκολλημένο ημιτελές κάρβινου με διάμετρο 12,7 mm για σφυρηλάτηση δοντιών
| Μοντέλο: | SE-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SH-5M Καρβιδικό αλουμινένιο κόψιμο Rotary Burr - Σχεδιασμένο για την επεξεργασία μη σιδηρούχων μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77 |
Αρχείο Περιστροφής Καρβιδίου Υψηλής Απόδοσης Συγκόλληση Αργύρου Μήκος Κοπής 25mm SC-5M AL
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SF-5M Σφαίρα με μύτη δέντρου Διαμαντένιο κόψιμο Καρβιδίου Burr - Για την γυάλωση καμπυλών σκληρού υλικού
| Μοντέλο: | SF-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL-1BM κωνικό με ακτίνα, καρβιδίου, περιστροφικό φρέζας, ημιτελές για μεταβατική επιφάνεια, κοπή με διάμετρο κοπής 6mm και ποιότητα YG8
| Μοντέλο: | SL-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SD-42ML3 Μονόκοπης μακράς ράβδος καρβιδίου με διάμετρο κοπής 3 mm και συνολικό μήκος 75 mm για εσωτερικές ακτίνες
| Μοντέλο: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 2,8 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
Καρβιδίου Περιστροφικά Φρέζες με Σχεδιασμό Combi Cut - Για Αποδοτική Κατεργασία Πολλαπλών Υλικών
| Μοντέλο: | VA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
TiAlN Coated Double Cut Carbide Burr SG-5M Tree Shape For High Strength Metal
| Μοντέλο: | SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Κωνικές Καρβιδίου με Μακριά Λαβή Ανθεκτικές στη Θερμότητα SH-5ML6 Για Καμπύλες Εργασίες
| Μοντέλο: | SH-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 182 χιλιοστά |