Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
SA-3M Virgin YG8 Grade Carbide Blank για Εξατομικευμένη Λείανση Δοντιών – Ημιτελές Καρβίδιο Τροχίσματος
| Μοντέλο: | SA-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SG-3ZM Καρβιδιοειδής σχοινίς με 10 mm κεφαλή και 150 mm σχοινί για βαθιές τρύπες και γωνίες - σχήμα αιχμηρού δέντρου
| Μοντέλο: | SG-3ZM IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
SB-5M Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για γενική μεταλλική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
ΣΕ-3Μ Δύο κόμματα με ακρίβεια και μέγιστη απόδοση
| Μοντέλο: | SE-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
YG8 Tungsten Carbide Preform με διάμετρο κοπής 19mm και συγκολλημένο με ασήμι για παραγωγή προσαρμοσμένων φρεζών
| Μοντέλο: | SG-7M8 |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 19 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Επαγγελματικό Σετ Φρεζών από Καρβίδιο Βολφραμίου 5 τεμαχίων Σετ Περιστροφικών Φρεζών από Καρβίδιο
| Μοντέλο: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SE-3M Virgin YG8 Ασημένιο συγκολλημένο ημιτελές χάλυβα με διάμετρο κοπής 9,6 mm για ακρίβεια άλεσης
| Μοντέλο: | SE-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SM-5M M1225 Παρθένος Καρβίδιο Τσιμέντου Συγκολλημένο με Ασήμι Ημιτελές Κενό Καρβιδίου με Διάμετρο Κοπής 12,7mm
| Μοντέλο: | SM-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SJ-3M Ασφάλεια Μία Κόψη Burr Ασημένιο Braze ανθεκτικό στην φθορά για το Deburring
| Μοντέλο: | SJ-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SA-5M AlTiN-Coated Single Cut Carbide Burr - Ανθεκτικός στη θερμότητα και την φθορά για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |