Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
60° Countersink SJ-6M Carbide Rotary Burr Blank με διάμετρο κοπής 16 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SJ-6M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14,5 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 62 χιλιοστά |
SL-4M Κωνική με Ακτίνα 12,7mm Διάμετρος Κοπής YG8 Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Ημιτελές για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SL-4M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
Διπλό Κόψιμο Καρβιδίου Burr Screwfix SF-3M Σχήμα Δέντρου Burr Γλυπτική και Καλλιτεχνική Δημιουργία
| Μοντέλο: | SF-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SA-43M 精密圆柱形毛刺 单切口 适用于珠宝铝材
| Μοντέλο: | SA-43M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SN-2ZM Ειδικό Καρβιδένιο Περιστροφικό Φρέζι - Σκάλισμα Σκληρού Ξύλου
| Μοντέλο: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SF-5 Διπλό κόψιμο επέκτασης σχοινιάς Burr βαθιά τρύπα και εσωτερική επεξεργασία σωλήνα
| Μοντέλο: | SF-5ML DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SC-5ML6 Μακριά Καρβιδένια Φρέζα με Σφαιρική Μύτη Κυλίνδρου για Εργασίες Φινιρίσματος Επιφανειών σε Βαθιές Κοιλότητες
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Μύτες Λειαντήρα Μήκους 5M με Υλικό Βολφραμίου Καρβιδίου
| Μοντέλο: | SE-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 172mm |
SJ-5M Αντιεξαγωγική βούρτσα διπλής κοπής 60° - Για αντιεξαγωγική βούρτσα και εργασία στην άκρη της τρύπας
| Μοντέλο: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SD-5ZML6 Δύσκολο σχήμα σφαίρας για εργασίες βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SD-5ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 10.8mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 161 χιλιοστά |