Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
SD-5M Ζυγισμένη σφαίρα καρβιδίου με χοντρό κόψιμο για γρήγορη αφαίρεση μετάλλων
| Μοντέλο: | SD-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
Εκτεταμένο Σκανκ Carbide Ball Burr SD-5ML6 DC Ball Nose Burr Υψηλή αντοχή
| Μοντέλο: | SD-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 161 χιλιοστά |
SD-5M Καρβιδίου Σχήμα Μπάλας Περιστροφικό Φρέζο - Χοντρή Μονή Κοπή για Καμπύλες Επιφάνειες και Ακατέργαστη Κατεργασία
| Μοντέλο: | SD-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SD-1BML6 Καρβιδένια Φρέζες Μακριάς Λαβής, Καρβίδιο Βολφραμίου για Κατεργασία Κοιλοτήτων Ακριβείας
| Μοντέλο: | SD-1BML DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 155 mm |
Σετ Φρέζας Διπλής Κοπής 10 τεμαχίων, κατάλληλο για γενική επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7/22/25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/67/70/73/77 χλστ |
SF-5M Μύτη Μπάλας Κωνοειδές Αλουμινίου Κοπής Καρβιδίου - Για Κατεργασία Αλουμινίου Πολλαπλών Γωνιών
| Μοντέλο: | SF-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-51M Μπάρα Καρβιδίου Μονής Κοπής - D06.30503 Κάννη 3mm για Καμπύλες και Εργασίες σε Στενούς Χώρους
| Μοντέλο: | SD-51M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6,3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 43 χιλιοστά |
SM-5M Carbide Rotary Burr με κόψιμο αλουμινίου - Κατάλληλο για γενική επιφάνεια μετάλλου
| Μοντέλο: | SM-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Σετ καρβιδίου πολλαπλών σχημάτων 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M AL, SF-5M INOX, SF-5M AL, SH-5M SK, SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Σχημάτων 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/58 χλστ |