Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
SM-5M Carbide Rotary Burr - M12.72206 Kształt stożkowy Diament wycięty do obróbki metalu
| Model: | SM-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SA-43M Wiertło z węglika spiekanego wielofunkcyjne lite
| Model: | SA-43M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| cholewka idia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
Silindrowy długi szczyp karburowy Burrs Srebrny szczyp typ SC-5M Skuteczna wysoka wydajność
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
Jednostronnie frezowana freza węglikowa z powłoką AlTiN do czystego wykończenia metali
| Model: | SD-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SH-5M Frez obrotowy z węglika spiekanego w kształcie płomienia H12.732 do obróbki powierzchni aluminium
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
Wszechstronne zestawy zębów węglowych do szczegółowych operacji cięcia metalu, szlifowania i polerowania
| Model: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-42ML3 Jednorazowy przekrój węglowodorkowy z średnicą ramy 3 mm i całkowitą długością 75 mm do głębokich otworów
| Model: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 2,8 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
Odporne na zużycie karburowe obrotowe sznurki stożkowe SG-5M z szerokim wyprzedzeniem zębów
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wykorzystanie silników silnikowych w silnikach elektrycznych
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SA-5ML6 DC |
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
Zestaw frezów węglikowych odpornych na ścieranie, solidny zestaw frezów węglikowych do wykańczania powierzchni
| Model: | SH-5M DM, SF-5M ST, SC-5M DC, SG-5M DC, SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |