Σιδηροδρομικό τρυπάνι τρυπάνι SF-5M F12.72506 12,7 mm Κεφαλοκάμαρο για γενική επεξεργασία
Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα CABURTECH
Πιστοποίηση ISO9001-2008
Αριθμό μοντέλου SF-5M ST
Ποσότητα παραγγελίας min 100pcs/model
Τιμή 1-20USD
Συσκευασία λεπτομέρειες Τυπικό χαρτοκιβώτιο εξαγωγής
Χρόνος παράδοσης 15-30 ημέρες
Όροι πληρωμής L/C,T/T,Western Union
Δυνατότητα προσφοράς 60000-70000 ΤΕΜ/ΜΗΝΑ
Λεπτομέρειες προϊόντος
Μοντέλο: SF-5M ST Κόψτε τη.: 12,7 χιλιοστά
Μήκος κοπής: 25 mm Γάμπα: 6mm
Συνολικά: 70 χλστ Τομή: ST
Επένδυση: Οχι Υλικό: Καρβίδιο βολφραμίου
Βαθμός: Yg8 Τύπος: Silver Braze
Κομμάτι προς κατεργασία: Χάλυβας, χυτοσίδηρος
Επισημαίνω:
Επικεφαλίδιο περιστρεφόμενο για την επισκευή αυτοκινήτων
Εργαλεία σπασμού καρβιδίου για επισκευή κινητήρων
Καρβιδικό κάλυμμα για εργασίες με πάνελ αμαξώματος
Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντος
Τεχνικές Παράμετροι
Μοντέλο Διάμετρος κοπής (D1) Μήκος κοπής (D2) Στέλεχος (L1) Συνολικό μήκος (L2) Τύπος Κοπή
SF-5M ST 12,7 25 6 70 Συγκόλληση με ασήμι Χάλυβας
Σιδηροδρομικό τρυπάνι τρυπάνι SF-5M F12.72506 12,7 mm Κεφαλοκάμαρο για γενική επεξεργασία 0