10 Parça Karbid Rotary Burr Alüminyum Kasa Set - Çoklu Kesimli DIY Kombosu Çeşitli Kullanım için
| Modeli: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/77 mm |
SL-3ZM L1025 Virgin Karbid Ön Forması ¢ Burr Üretimi İçin Gümüş Lehimlenmiş, Yarı Bitmiş
| Modeli: | SL-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-2M L0822 Gümüş Lehimli Boş – Özel Takım Yapımı İçin Yarı Mamul
| Modeli: | SL-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SL-1BM L0616 Gümüş Lehimlenmiş Ön Kalıp ¢ Burr Üretimi İçin Yarım Bitmiş
| Modeli: | SL-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SJ-5M J12.711 Virgin Karbür Ön Şekillendirme – Gümüş Lehimli, Çapak Üretimi İçin Yarı Mamul
| Modeli: | SJ-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
AlTiN Kaplamalı 10 Parçalı Çok Kesimli Karbür Çapak Seti, Alüminyum Kılıflı Metal İşleme İçin
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25/28 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70/73mm |
Metal İşleme İçin 12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
AlTiN kaplamalı, metal işleme için 12.7 mm kesim çaplı 5 parçalı çok kesimli karbid rotary burr seti
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
Alüminyum kaplamada 6 mm çubuğu olan 5 parçalı AlTiN kaplı Çift Kesimli Karbür Burr Set
| Modeli: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 55/56/61/64mm |
AlTiN kaplamalı 5 parçalı Karbid Burr seti, alüminyum kaplamada çoklu malzeme çalışması için 6 mm çubuğu ile
| Modeli: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61/64 mm |