ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SJ-5M AlTiN-Coated Double Cut 60° Countersink Burr για Countersinking και Chamfering
| Μοντέλο: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SK-5M AlTiN-Coated Double Cut 90° Countersink Burr για κατακόρυφη κατακόρυφη κατακόρυφη κατακόρυφη και διακοπή
| Μοντέλο: | SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SH-5M AlTiN-Coated Double Cut Carbide Burr Flame Shape for Metal and Casting Work
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SB-5M AlTiN-Coated Double Cut Carbide Burr – B12.72506 για Γενικές Μεταλλουργικές Εργασίες
| Μοντέλο: | SB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M AlTiN-Coated Single Cut Carbide Burr - Ανθεκτικός στη θερμότητα και την φθορά για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SJ-3M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr για ισορροπημένη απομάκρυνση αποθέματος και ομαλή φινίρισμα
| Μοντέλο: | SJ-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
SA-5M AlTiN Επικάλυψη Καρβιδίου Burr με ενιαία λεπτή κοπή για ακρίβεια Deburring - 12,7 mm διάμετρος κοπής
| Μοντέλο: | SA-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-3M AlTiN Coated Inox Cut Carbide Burr - Rotacioni alat otporan na toplotu za nerđajući čelik
| Μοντέλο: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SC-5M AlTiN Coated Carbide Burr – Μονοκοπτικό Σχέδιο με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Λεία Φινίρισμα
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-5M Αλουμινένια Καρβιδένια Φρέζα με Επίστρωση AlTiN – Διάμετρος Κοπής 12,7mm για Μη Σιδηρούχα Μέταλλα
| Μοντέλο: | SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |