Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego z wielozębnym ostrzem, średnicą cięcia 12,7 mm i chwytem 6 mm do różnych materiałów
| Model: | SM-5M ST/SL-4M ST/SE-5M DM/SG-5M DC/SF-5M IN |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
SA-1BML6 150 mm rozszerzony karburowy burr obracający się z pojedynczym wyciągiem do pracy głębokiej jamy
| Model: | SA-1BML6 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 166 mm |
6 mm szkielet Tungsten Carbide Burrs zestaw z 12,7 mm średnicy cięcia i wielopłaszczyzny i cięcia do obróbki metalu
| Model: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw burrów obracających się z węglanu wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do obróbki metalu
| Model: | SH-5M AL/SL-4M SF/SG-5M DM/SB-5M ST/SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o wielu kształtach i nacięciach do prac zgrubnych - trzpień 6 mm
| Model: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/58/61/64 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do pracy z wieloma materiałami
| Model: | SB-5M ST/SG-5M DM/SH-5M AL/SC-5M AL/SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw zwrotnego burra z węglem wolframu z ramą 6 mm do obróbki ogólnej
| Model: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/61/64 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do pracy z wieloma materiałami
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/70/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do wszechstronnej obróbki metali
| Model: | SA-5M SC/SB-5M DC/SC-5M DC/SE-5M DC/SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do pracy z wieloma materiałami
| Model: | SG-5M AL/SM-5M DM/SG-5M SC/SC-5M DM/SC-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70 mm |