Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SD-5M AlTiN powlekany aluminiowy wycięty węglowodorny burr do aluminium i metali miękkich
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SF-5ML6 Długi trzpień Dwustronnie nacinany frez obrotowy - trzpień 150 mm do elastycznej pracy w głębokich otworach i kawernach
| Model: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SG-5ML6 Długi trzpień frez obrotowy dwucięciowy 150mm trzpień do głębokich wnęk i złożonych prac konturowych
| Model: | SG-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
10-częściowy zestaw wielozębnych węglowodorów z materiałem węglowodorów wolframowych i 6 mm ramy do obróbki metalu
| Model: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/22/25/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/67/70/77 mm |
8-częściowy powlekany węglem wolframowym zestaw obrotowy z wyborem wielu zębów i 6 mm ramy dla zwiększonej trwałości
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70mm |
SG-2ML6 150mm Trzonek Stożkowy Jednostronnie Nacinany Frez z Węglika Spiekanego do Głebokich Rowków i Ostrych Kątów
| Model: | SG-2ML6 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
5-częściowy zestaw frezów węglikowych wieloostrzowych z węglika spiekanego i chwytem 6 mm do różnych zadań obróbczych
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/64/67 mm |
5-częściowy zestaw zębów z węglanu wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do precyzyjnej obróbki metalu
| Model: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/58 mm |
Zestaw 10 frezów węglikowych w aluminiowej walizce - wielozestawowy do wszechstronnego zastosowania DIY
| Model: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/64/77 mm |
SD-5M Spawany węglik spiekany zgrubny do szybkiego usuwania metalu
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |