Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SE-5M Owalny jednokrojny karburowy burr E12.72206 SC Do obróbki metali
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - podwójne cięcie do obróbki metalu
| Model: | SL-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SA-5M Dwustronnie Karbidowa Frezarka Obrotowa - Do Ogólnego Cięcia Metalu i Wykańczania Powierzchni
| Model: | SA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-5M Frez trzpieniowy z węglika spiekanego o kształcie płomienia, podwójny nacięcie - H12.73206 do obróbki powierzchni krzywych
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SC-5M Carbide Rotary Burr - 12,7 mm Head Single Fine Cut dla ogólnej obróbki metalu
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr Single Fine Cut Do pracy z dziurami
| Model: | SJ-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SB-5ML6 Długa szanka podwójny cięcie węglowodorów 150 mm szanka do głębokiej jamy i rozszerzonego zasięgu
| Model: | SB-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
Profesjonalne jednoobcinane węglowody SC-5M do przemysłowego obróbki metali
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
6 mm szynka podwójnie obcięty węglowodorówki SM-5M do wykończenia szlifowania obrabiarków
| Model: | SM-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SN-4M Wsteczny stożkowy dwukrotny węglowodorny burr - do obróbki wewnętrznej i odwrotnego nachylenia
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |