Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
Frez obrotowy z węglika spiekanego SC-5M z powłoką AlTiN, jednostronnie nacinany, do obróbki ogólnej
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
AlTiN-powlekany zestaw wielozębnych węglowodorów z średnicą cięcia 12,7 mm dla zwiększonej odporności na zużycie
| Model: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw burrów węglowych z średnicą cięcia 12,7 mm i sześciomilimetrową szanką do obróbki metalu
| Model: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy powlekany AlTiN, odporny na zużycie i ciepło, w aluminium
| Model: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego z powłoką AlTiN i chwytem 6 mm do pracy z wieloma materiałami w aluminiowej walizce
| Model: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61/64 mm |
5-częściowy zestaw frezów węglikowych z powłoką AlTiN, dwustronnie nacinanych, z chwytem 6 mm w aluminiowej walizce
| Model: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 9,5/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 55/56/61/64 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego z powłoką AlTiN i wieloostrzem o średnicy cięcia 12,7 mm do wykańczania metali
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
10-częściowy zestaw frezów z powłoką AlTiN do obróbki metali w aluminiowej walizce
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70/73 mm |
VCB-5M Kształt Frez obrotowy z węglika spiekanego - podwójne cięcie do kształtowania i wykańczania różnych metali
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5 sztuk zestaw narzędzi Burr trwały projekt z aluminiowym pudełkiem opakowania
| Model: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/61/64 mm |