Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
Frez stożkowy z węglika spiekanego SB-5M z powłoką AlTiN – średnica cięcia 12,7 mm do metali nieżelaznych
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-3M AlTiN powleczona brukowana węglowodorowa burr - odporne na ciepło narzędzie obrotowe do stali nierdzewnej
| Model: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SA-5M AlTiN powlekany węglowodorny burr z pojedynczym cienkim cięciem do precyzyjnego odkręcania - średnica cięcia 12,7 mm
| Model: | SA-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Frez YG8 z węglika spiekanego do precybnej obróbki metali
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SF-3M AL |
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
150 mm rozszerzona łodygia podwójnie obcinany Burr SB-3ML6 Wydajne narzędzie do obróbki materiałów
| Model: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
SN-2M Inverted Cone Double Cut Burr - Koncentruj się na specjalistycznych zastosowaniach i wydajności
| Model: | SN-2M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
Zestaw z wielowymiarowych kształtów wolframowych do obróbki
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/58/64/67 mm |
Jednostopowe frezy z węglika spiekanego do zgrubnego obrabiania, wydajne usuwanie materiału, narzędzie ręczne SE-5M
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
AlTiN powlekany węglowodorem obrotowy Burr SM-4M ciepłoodporne narzędzie z pojedynczym cienkim cięciem
| Model: | SM-4MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SC-5M Karbid kulkowy cylindrowy burr obrotowy - pojedynczy cienkie cięcie do wykonania zakrzywionych metali
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |