Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego z wielozaciskowym ostrzem do ogólnej obróbki metali w aluminiowej walizce
| Model: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/16/19mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/61/64 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do obróbki wielomateriałowej
| Model: | SM-5M ST/SG-5M DM/SC-5M DM/SF-5M IN/SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw burrów obracających się z węglanu wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do obróbki metalu
| Model: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-5ZM Karburowy burr obrotowy - podwójne cięcie do obróbki metalu i odlewu
| Model: | SH-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SM-5M spawany INOX Cut Carbide Rotary Burr do obróbki stali nierdzewnej i zwykłej
| Model: | SM-5M IN |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Rozszerzony szczyp karburowy kulkowy burr SD-5ML6 DC kulkowy burr nosa wysoka trwałość
| Model: | SD-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 161 mm |
Zestaw 10 sztuk frezów obrotowych z podwójnym nacięciem, odpowiedni do ogólnej obróbki metali
| Model: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/67/70/73/77 mm |
SF-5M Kulkowy drzewkowy karburowy burr aluminiowy - do obróbki wielowzrocznej aluminium
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-51M Kulka jednokrojna węglowodorówka - D06.30503 3 mm ramka do pracy z zakrzywionymi i ciasnymi przestrzeniami
| Model: | SD-51M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6,3 mm |
| Długość cięcia: | 5mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 43 mm |
SM-4M Wysokiej jakości frez węglikowy - obróbka konturu o stopniowej głębokości
| Model: | SM-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| średnica trzonu: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |