Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
Długa szczypa węglowodorowa SL-4ML6 DC w kształcie drzewa podwójne cięcie do pracy w głębokim otworze
| Model: | SL-4ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 178 mm |
SF-5ZM Radius Tree Carbide Burr Blank z głową 12 mm i sznurkiem 6 mm do szlifowania na zamówienie
| Model: | SF-5ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Grot z węglika spiekanego SD-3M w kształcie kuli z średnicą główki 9,6 mm i gatunkiem YG8 do naroży wewnętrznych
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
5-częściowy zestaw karburowy z średnicą cięcia 12,7 mm i sześciomilimetrową szanką do obróbki metalu
| Model: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
SA-5M Frez trzpieniowy z diamentowym nacięciem bez czołowego cięcia - do obróbki płaskiej i bocznej materiałów twardych
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-3M Kulkowy podwójny cienkie wycięte Burr - Deep Mold Cavity Machining
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
Frezy trzpieniowe z węglika spiekanego z wielozębnym wzorem do różnych kształtów obrabianych przedmiotów
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 cm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-5M Węglowodorów Rotary Bits Ball Diamant Cut For Hard Materials Complex Surface Polishing
| Model: | SD-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SF-3M Frez trzpieniowy diamentowany z powłoką AlTiN do stali nierdzewnej i superstopów
| Model: | SF-3M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SM-42ML3 Jednorazowa długa łodygna węglowodorowa z rozszerzoną łodygą do gładkiego wykończenia w głębokich zastosowaniach
| Model: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |