Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
SH-5M AlTiN-Powlekany Dwustronnie Karbidowy Frez Kształt Płomienia do Obróbki Metalu i Odlewów
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SE-5M Owalna spawana półwykończona karburowa szczelnica z głową o średnicy 12,7 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SH-5M Karbid Aluminium Cut Rotary Burr - przeznaczony do obróbki metali innych niż żelazne
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 |
Wysokowydajny pilnik obrotowy z węglika spiekanego, lutowany srebrem, długość cięcia 25 mm, SC-5M AL
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SF-5M Frez trzpieniowy kulisty z diamentowym nacięciem z węglika spiekanego - do polerowania krzywizn twardych materiałów
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SL-1BM Stożek z zaokrągleniem Frez obrotowy z węglika spiekanego, półwykończony do cięcia powierzchni przejściowych, o średnicy cięcia 6 mm i gatunku YG8
| Model: | SL-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SD-42ML3 Jednorazowa długa szczypa węglowa z średnicą cięcia 3 mm i długością całkowitą 75 mm dla wewnętrznych promieni
| Model: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 2,8 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
Karburowe obróbki obracające z konstrukcją Combi Cut - dla wydajności obróbki wielomateriałów
| Model: | VA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Frez trzpieniowy węglikowy dwustronnie nacinany SG-5M kształt stożka z powłoką TiAlN do metali o wysokiej wytrzymałości
| Model: | SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Stożkowe długie szynki węglowodanowe, odporne na ciepło SH-5ML6 do pracy z zakrętem
| Model: | SH-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 182 mm |