Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
60° Countersink SJ-6M Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 16 mm i klasą YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 14,5 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 62 mm |
Stożek SL-4M z promieniem 12,7 mm średnicy cięcia, gatunek YG8, półwykończony frez obrotowy z węglika spiekanego do szlifowania niestandardowego
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
Dwustronnie nacinana frezarka węglikowa Screwfix SF-3M w kształcie stożka do rzeźbienia w drewnie i tworzenia artystycznego
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SA-43M Precision Cylindrical Burr Single Cut For Jewelry Aluminium
| Model: | SA-43M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SN-2ZM Obrobienie drewna Specjalistyczny karbid obrotowy - Rzeźba drewna twardego
| Model: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SF-5 Double Cut Extended Shank Burr Deep Hole And Pipe Wewnętrzne Przetwarzanie
| Model: | SF-5ML DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SC-5ML6 Frezy z węglika spiekanego z długim trzpieniem, zaokrąglone na końcu, cylindryczne, do wykańczania powierzchni w głębokich zagłębieniach
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
Dłutownica trzpieniowa SE-5M o długim trzpieniu z węglika spiekanego
| Model: | SE-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 172mm |
SJ-5M Countersink 60° Frezowanie z węglika spiekanego z podwójnym ostrzem - do pogłębiania i obróbki krawędzi otworów
| Model: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SD-5ZML6 Frezy węglikowe z długim trzpieniem, kuliste, do pracy w głębokich zagłębieniach
| Model: | SD-5ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 10,8 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 161 mm |