Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
Stalowy wiertnik do wiertni SF-5M F12.72506 12,7 mm głowa węglowa do obróbki ogólnej
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Frez stożkowo-kulisty z węglika spiekanego SF-5M z zębem stoczniowym
| Model: | SF-5M SY |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
10 sztuk Karbid Rotary Burr Set Custom Zęby i kształty do obróbki metalu
| Model: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
SN-4M Frez węglikowy dwukrotne cięcie z powłoką AlTiN – średnica cięcia 12,7 mm do ogólnej obróbki metali
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SD-5M Kulkosmułowy frez z węglika spiekanego - do obróbki zakrzywionych i wewnętrznych powierzchni aluminiowych
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SA-5M A1225 Cylindryczny frez węglikowy o wysokiej trwałości z nacięciem jednokrotnym
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SF-5M Karbid Aluminium Cut Rotary Burr do przetwarzania miękkich metali
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-5ZM Spawany węglowodorek obrotowy - B122506 Podwójne cięcie do wykończenia metalu
| Model: | SB-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SL-4M Karbidowe frezy obrotowe z konstrukcją zapobiegającą przywieraniu do wydajnej obróbki aluminium
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SC-1M Jednostronny frez walcowo-kulisty z węglika spiekanego, długość 50 mm, do obróbki
| Model: | SC-1M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |