Wszystkie produkty
SD-3M Kulkowy podwójny cienkie wycięte Burr - Deep Mold Cavity Machining
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
SN-2M Frez stożkowy odwrócony - Kąt pochylenia 90° Narzędzie do czyszczenia
| Model: | SN-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
SC-5M YG8 Grade Tungsten Carbide Burr z konstrukcją spiralną fluty do precyzyjnego obróbki żelazem odlewanym
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-2M 5-osiowa frezarka CNC z węglika spiekanego - specjalistyczna do komponentów lotniczych
| Model: | SH-2M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SD-2M Frez węglikowy z diamentowym szlifem - do kontrolowanego łamania wiórów i obróbki stali wysokostopowych
| Model: | SD-2M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| długość cięcia: | 6,4 mm |
| Shank Dia: | 8mm |
| ogólnie: | 51mm |
SF-5M Односторонняя фреза с улучшенным профилем - Прочная конструкция для непрерывного производства
| Model: | SF - 5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SG-5M Drzewo kształt podwójny cienkiego cięcia Burr - wysokiego połysku wykończenie na stali utwardzonej
| Model: | SG-5M DF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M 5-osiowa precyzyjna frezarka CNC z węglika wolframu z tolerancją bicia 0,1 mm i spawaniem lutem twardym
| Model: | SA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SE-2M YG8 Frez węglikowy ogólnego przeznaczenia - Ekonomiczne przetwarzanie stali węglowej i stopowej
| Model: | SE-2M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 15mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 60mm |
SC-3M Jednostopniowy Frez Kulisty z Trzpieniem 6mm do Grawerowania Biżuterii
| Model: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |