Wszystkie produkty
SM-5 SC Kształt stożka pojedynczy rzeźbiarskiej burr - złożone tekstury Rzemiosło grawerowanie
| Tworzywo: | Węglik wolframu |
|---|---|
| Model: | SM-5 SC |
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
SL-42M DC Wysokiej prędkości frezy z węglika wolframu do przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego
| Model: | SL-42M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SA-43M Precision Cylindrical Burr Single Cut For Jewelry Aluminium
| Model: | SA-43M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr Single Fine Cut Do pracy z dziurami
| Model: | SJ-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
Frez obrotowy z węglika spiekanego SM-2M do precyzyjnej obróbki grawerskiej z mikrokrystalicznego węglika wolframu i chwytem tłumiącym drgania
| Model: | SM-2M SC |
|---|---|
| tnij dai: | 6mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SF-5M Pojedynczy, drobno cięty, czysty surowiec z węglika wolframu - lutowanie srebrem zapewnia bicie <0,15 mm
| Model: | SF-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-3M Frez trzpieniowy diamentowy - do kontrolowanego cięcia stali nierdzewnej i Inconelu
| Model: | SD-3M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
SK-5M Countersink 90° Single Cut Burr - Szybkie usuwanie materiału
| Model: | SK-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SA-3M Jednostopniowy, gruby, specjalny walcowy frez - Specjalistyczny do naprawy piast kół samochodowych
| Model: | SA-3M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SE-3M Dwukrotnie obcinany burr z precyzyjną frezarką i maksymalną wydajnością
| Model: | SE-3M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |