Wszystkie produkty
Diamentowo wycięty srebrny lutowany wolfram Burr SG-3M Wysokiej precyzji surowy węglowodor z niskim odpływem
| Model: | SG-3M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Bity do odrywania węglem wolframowym grawerowane laserowo
| Model: | SF-3M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Grot 12mm z węglika spiekanego, wielostopniowy, stożkowy, geometria SN-4M, do rzeźbienia w drewnie i formach
| Model: | SN-4M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SJ-3M Bezpieczny frez jednokrotny z lutem srebrnym, odporny na ścieranie do gratowania
| Model: | SJ-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
SC-1M Jednostronny frez walcowo-kulisty z węglika spiekanego, długość 50 mm, do obróbki
| Model: | SC-1M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
6 mm szynka podwójnie obcięty węglowodorówki SM-5M do wykończenia szlifowania obrabiarków
| Model: | SM-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Profesjonalne jednoobcinane węglowody SC-5M do przemysłowego obróbki metali
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Jednostopowe frezy z węglika spiekanego do zgrubnego obrabiania, wydajne usuwanie materiału, narzędzie ręczne SE-5M
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
YG8 Stopień Tungstanu Karbid Burrs Kulka Nosed Drzewo kształt SF-5M Do precyzyjnej obróbki metalu
| Model: | SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-43ML2 3mm pełny YG10X klasy Heavy-Duty do obróbki żeliwa i stali
| Model: | SA-43ML2 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 50mm |