Wszystkie produkty
SD-11M SC Micro Shank Precision Burr Dental And Micro Component Machining
| Model: | SD-11M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 2,8 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SA-43M Wiertło z węglika spiekanego wielofunkcyjne lite
| Model: | SA-43M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| cholewka idia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SE-5M Owalny jednokrojny karburowy burr E12.72206 SC Do obróbki metali
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SB-43M DC 3mm Dwustronnie Nacinany Frez Obrotowy z Twardego Węglika do Precyzyjnej Obróbki Mechanicznej
| Model: | SB-43M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
Wysokowydajne frezy węglikowe SN-4M z jednym nacięciem do ogólnej obróbki metali
| Model: | SN-4M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SM-1M Frez trzpieniowy z węglika spiekanego, stożkowy, jednoprzecinkowy - Długość całkowita 50 mm do obróbki
| Model: | SM-1M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SA-5M Dwustronnie Karbidowa Frezarka Obrotowa - Do Ogólnego Cięcia Metalu i Wykańczania Powierzchni
| Model: | SA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SL-5M Przemysł energetyczny Karbid Rotary Burr - Przetwarzanie materiałów izolacyjnych
| Model: | SL-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 75mm |
SD-51M Kulka jednokrojna węglowodorówka - D06.30503 3 mm ramka do pracy z zakrzywionymi i ciasnymi przestrzeniami
| Model: | SD-51M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6,3 mm |
| Długość cięcia: | 5mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 43 mm |
SF-5M Frez trzpieniowy kulisty z pojedynczym nacięciem z węglika spiekanego - do zgrubnego wykańczania konturów i pracy w narożnikach wewnętrznych
| Model: | SF-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |