Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
SL-2M Radius Karbid Rotary Burr ile Taper Özel Diş Profili için 8mm Kesme Diametresi ile Yarı Bitmiş
| Modeli: | SL-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
6mm Kesme Çaplı ve YG8 Kalite Tungsten Karbürlü SC-1BM Top Burunlu Silindirik Şekilli Karbür Döner Çapak Boşluğu
| Modeli: | SC-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
8mm Kesme Çaplı ve YG8 Sınıfı Özel Taşlama için SC-2M Top Burunlu Silindir Şekilli Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SC-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Top şeklindeki Karbid Rotary Burr Blank, 6 mm kesim çaplı ve özel diş öğütme için YG8 sınıflı
| Modeli: | SD-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SF-3M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr - 9.6mm Kesme Diametresi YG8 Sınıfı Tungsten Karbid Yarı Bitmiş Boşluk
| Modeli: | SF-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
8mm Kesim Çaplı ve YG8 Kalite SF-2M Yarıçaplı Ağaç Şekilli Karbür Döner Çapak Boşluğu, Özel Taşlama İçin
| Modeli: | SF-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
12.7 mm kesim çaplı ve özel diş öğütme için YG8 volfram karbürlü sivri ağaç şekli karbür döner burr boşluk
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Alev şekli Karbid Rotary Burr Blank, özelleştirilebilir diş profili için 8 mm kesim çaplı
| Modeli: | SH-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Tasarlanabilir Eğilmiş Yüzey Çalışmaları için 9.6mm Kesme Diametresiyle Alev Şekli Karbid Döner Burr
| Modeli: | SH-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
16mm Kesme Çaplı ve YG8 Kalite 60° Havşa SJ-6M Karbür Döner Çapak Boşluğu, Özel Diş Bileme İçin
| Modeli: | SJ-6M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14.5mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 62mm |